Targi Edukacji i Pracy

24 kwietnia  2018 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Targi Edukacji i Pracy. W tegorocznej edycji targów wzięło udział 33 wystawców – kilkunastu pracodawców z Tomaszowa Lubelskiego  i powiatu tomaszowskiego, agencje pracy, szkoły publiczne i prywatne, uczelnie wyższe z Zamościa i Lublina, Powiatowy Urząd Pracy, Okręgowa Inspekcja Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
Otwarcie targów odbyło się z udziałem  Jerzego Wereszczaka – Wicestarosty Tomaszowskiego i Wojciecha Żukowskiego – Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego.  Z targowej oferty licznie skorzystali uczniowie tomaszowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Zapoznając się z ofertami edukacyjnymi, ofertami pracy, praktyk i staży, uczestnicząc w prezentacjach i szkoleniach oraz konsultacjach z doradcami zawodowymi.
Organizatorami targów byli: Lubelska Wojewódzka Komenda OHP w Lublinie, 3-4 Hufiec Pracy w Tomaszowie Lubelskim, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu, Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim, Centrum Edukacyjno-Kongresowe KUL i Tomaszowski Cech Wielobranżowy.

Translate »