Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez Granic”

Zmiana formuły Festiwalu Turystyki Rowerowej “Roztocze bez Granic”. Zapraszamy do udziału.

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 maja 2020 r. ( Dz.U. 2020, poz. 966) zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, nie możemy zorganizować Festiwalu Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic” w formie dotychczas zapowiadanej.Niemniej jednak Festiwal rozpocznie się w planowanym terminie, czyli 12 czerwca, ale w ZUPEŁNIE NOWEJ FORMULE, i potrwa aż do 31 sierpnia 2020 r.!

Biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną w kraju, w trosce o Wasze bezpieczeństwo, chcielibyśmy zaproponować Wam indywidualne lub rodzinne przejazdy po trasach, które przygotowaliśmy na tegoroczną edycję festiwalu.

Będą to: Roztoczański Rajd Geoturystyczny (http://roztoczebezgranic.pl/?page_id=554),

Rajd Green Velo po Królestwie Rowerowym Roztocze ( http://roztoczebezgranic.pl/?page_id=556)

 

Każdy, kto zarejestruje się do udziału w Festiwalu, otrzyma specjalny pakiet rowerowych gadżetów.

Co dalej? Każdy z uczestników, który zrobi sobie selfie lub nagra filmik w trakcie przejazdu zaproponowanymi trasami, w terminie od 12 czerwca do 31 sierpnia 2020 r., będzie mieć szansę na zdobycie atrakcyjnych akcesoriów rowerowych i nagrody głównej – roweru trekkingowego!

Szczegóły podamy wkrótce w Regulaminie Festiwalu.Dodatkowo, przez cały okres trwania Festiwalu – już nie przez 3 dni, a przez ponad 2,5 miesiąca! – będziemy Wam pokazywać za pośrednictwem cyklicznych warsztatów, wykładów, opowieści i pokazów rowerowych online, jak piękne jest Roztocze i Ziemia Lubaczowska, i co warto u nas zobaczyć!

Odpocznij aktywnie! Daj się oczarować dziedzictwu przyrodniczemu i kulturowemu Ziemi Lubaczowskiej! Dołącz do naszej festiwalowej rodziny! Stwórzmy wspólnie symboliczny peleton, który przemierzy szlaki rowerowe w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski!

Translate »