Dostawy ambulansów i sprzętów medycznych do partnerów projektu „Na Ratunek”

Realizacja projektu pn “Na Ratunek” jest na najważniejszym etapie – dostaw ambulansów i sprzętów medycznych do szpitali, które biorą udział w projekcie międzynarodowym współfinansowanym przez UE w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2014-2020
SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim podpisał umowy na realizację zakupów sprzętów medycznych i oczekuje na dostawy. Przewidywane terminy dostaw to styczeń – luty 2021 r. Zakupione w ramach realizacji projektu karetki od listopada funkcjonują w systemie ratownictwa medycznego.
Partnerzy projektu – Szpital w Żabince na Białorusi oraz Szpital w Sokalu teraz już również mogą cieszyć się najnowszymi ambulansami oraz sprzętami medycznymi.
Ze szczegółami zrealizowanych zakupów na Białorusi zapoznać się można w artykule: https://vb.by/…/bystree-chem-gazel-na-sredstva…
Ze szczegółami zrealizowanych zakupów na Ukrainie zapoznać się można w artykule: http://rajrada.sokal.lviv.ua/?p=91619
Partnerom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że realizacja projektu w znacznym stopniu przyczyni się do polepszenia standardów opieki w tym trudnym dla wszystkich czasie.
Translate »