Nowy sprzęt dla ZDP

Miło nam poinformować, że w dniu 5 maja br. do siedziby Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim dostarczono koparkę kołową firmy LIEBHERR-POLSKA. Na miejsce przybyli: Henryk Karwan Starosta Tomaszowski, Dariusz Czop Sekretarz Powiatu oraz Andrzej Dmitroca Dyrektor ZDP.
Sprzęt posiada mały przebieg, jest w bardzo dobrym stanie technicznym a jego rok produkcji to 2016.
Koparka wyposażona jest w nowoczesną, ergonomiczną kabinę operatora, zapewniającą komfort pracy.
Zakupiony sprzęt będzie służył przy wykonywaniu prac związanych z systemem odwodnienia a także utrzymaniem poboczy, rowów przydrożnych oraz innych prac potrzebnych do sprawnego zarządzania i utrzymania dróg powiatowych.
Sprzęt został zakupiony w procedurze przetargu a całkowity jego koszt wyniósł 550 000,00 zł.
Translate »