Turniej charytatywny „Gramy dla Wiktora”

11 lipca 2021 r. odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałek Sejmu RP Elżbiety Witek. „Gramy dla Wiktora”.

Turniej otworzył Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski, Jarosław Korzeń – Wicestarosta oraz pani Maria Dudzińska – żona strażaka, któremu dedykowany był turniej.

W turnieju uczestniczyło 6 drużyn dziecięcych: Pogoń „96”Łaszczówka, TKS Tomasovia I i II, Football Academy Zamość, Gaudium Zamość i Akademia Piłkarska Kicker oraz 18 drużyn seniorów: Komenda Powiatowa PSP w Tomaszowie Lubelskim, OSP z gminy Bełżec, OSP z gminy Jarczów, OSP z gminy Tyszowce, OSP z gminy Telatyn, OSP z gminy Krynice, OSP z gminy Susiec, OSP z gminy Łaszczów, OSP Tarnoszyn, OSP Podhorce, Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim, Orlik I, Orlik II, Straż Graniczna Hrebenne, Straż Graniczna Lubycza Królewska, Traper Lubaczów, Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim i Urząd Miasta Tomaszów Lubelski.

Wśród drużyn dziecięcych puchary i medale wywalczyły: I miejsce – Gaudium Zamość, II miejsce Football Academy Zamość, III miejsce – Pogoń „96” Łaszczówka. Po zakończonym turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali lody i mogli skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni.

Rozgrywki seniorów zakończyły się następująco: I miejsce – OSP z gminy Tyszowce, II miejsce OSP z gminy Jarczów, III miejsce – drużyna Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.

Puchary oraz nagrody ufundowane przez Marszałek Sejmu Elżbietę Witek wręczył Poseł na Sejm RP – Tomasz Zieliński.

Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Bełżec (KGW Bełżec II, KGW Chyżanki z Chyż, KGW Brzezinianki z Brzezin) przygotowały potrawy kuchni regionalnej.

Podczas turnieju przy pomocy Fundacji Parasol Roztocza i grupy „Pomagaj z nami” zebrano kwotę 4 777,52 zł, która w całości przekazana zostanie na leczenie i rehabilitację Pana Wiktora Dudzińskiego.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wytrwałości w tym słonecznym dniu i dziękujemy za udział.

PGKiM zapewniło kurtynę wodną, przy której wszyscy mogli się ochłodzić.

Zdjęcia z Turnieju do pobrania pod linkiem:

 

I miejsce wśród seniorów zajęli piłkarze z gminy Tyszowce
I miejsce wśród seniorów zajęli piłkarze z gminy Tyszowce

 

Translate »