XV Gala Wyróżnienia „Srebrny Gryf” Powiatu Tomaszowskiego

Jubileuszowa XV Gala Wyróżnienia „Srebrny Gryf” Powiatu Tomaszowskiego odbyła się 30 lipca 2021 r. w Restauracji IGNIS Park Żywiołów Archipelag Roztocze w Budach.

Celem Wyróżnienia jest wskazanie i popularyzacja osób, instytucji i firm, które swoją postawą i działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego powiatu tomaszowskiego, tworzą dobry klimat dla rozwoju przedsiębiorczości i tym samym promują nasz powiat w województwie a także poza jego granicami.

W 2020 roku Gala nie odbyła się z wiadomych dla wszystkich przyczyn dlatego ten rok był wyjątkowy. Jubileuszowa XV Gala była pretekstem do podsumowań, dlatego też Kapituła Wyróżnienia postanowiła wyłonić diamentowe wyróżnienia a laureatów wybrać spośród tych, którzy już otrzymali wyróżnienie.

Decyzją Kapituły „Srebrny Gryf” Powiatu Tomaszowskiego z dnia 2 lipca 2021 roku, wybranych zostało trzech Diamentowych Laureatów.

Grupa Antex, która Wyróżnienie otrzymała za ciągły rozwój firmy a w szczególności za innowacyjne rozwiązania przyjazne środowisku w prowadzonej działalności.

„GRUPA OSCAR” Sp. z o.o., Wyróżnienie otrzymała za ciągły rozwój prowadzonej działalności, a w szczególności za mecenat i finansowanie wielu dziedzin sportu i indywidualnych sportowców, a także aktywne działanie na rzecz rozwoju społecznego i gospodarczego w powiecie tomaszowskim w ramach Fundacji OSCAR.

„Roztocze” Zakład Usługowo-Produkcyjny Sp. z o.o., Wyróżnienie otrzymała za ciągły rozwój firmy, a w szczególności za zainicjowanie działalności charytatywnej w ramach Fundacji „Parasol Roztocza”.

Podczas Gali prelekcję pt. „Środki europejskie dla przedsiębiorców w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2021-2027” przeprowadziła Pani Natalia Świcka – Zastępca Dyrektora Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie a Pani Wioletta Grabek – Specjalista ds. rozwoju zawodowego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tomaszowie Lubelskim przestawiła ofertę Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

W Jubileuszowej Gali udział wzięli zaproszeni goście: Tomasz Zieliński – Poseł na Sejm RP, Sebastian Paul – Dyrektora Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu, Krzysztof Gałaszkiewicz i Robert Bondyra – Radni do Sejmiku Województwa Lubelskiego, Zenon Swatek – Starosta Lubaczowski, Stanisław Grześko – Starosta Zamojski i Jacek Kierepka – Wicestarosta Przeworski oraz udział władze samorządowe Powiatu Tomaszowskiego: Adam Piasecki – Przewodniczący Rady Powiatu,  Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski, Jarosław Korzeń – Wicestarosta, Katarzyna Gucz – Urzędujący Członek Zarządu, Dariusz Czop – Sekretarz Powiatu, Grażyna Murjas – Skarbnik, radni powiatu, burmistrzowie i wójtowie miast i gmin, przedsiębiorcy, przedstawiciele stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, fundacji i jednostek organizacyjnych Powiatu Tomaszowskiego.

Współorganizatorem Gali był Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim.

Ostatnim punktem Gali była prezentacja oferty Archipelagu Roztocze – Park miniatur, po którym oprowadzał Pan Andrzej Kudlicki.

Fotogalerie z Gali:

https://photos.app.goo.gl/cFf2p7UroF5RVfuG8

https://photos.app.goo.gl/bmpdZRYMEQrJTtfV7

96. Powiat Tomaszowski – Serce Roztocza

Laureaci Diamentowego Gryfa 2021

Translate »