Jesteś Beneficjentem Funduszy Europejskich? Zgłoś swój udział w DOFE

Realizujesz lub zrealizowałeś projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich? Zgłoś się do akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich, której celem jest promocja projektów zrealizowanych w Polsce przy udziale unijnego dofinansowania, jak również zachęcanie do aplikowania i korzystania ze środków z UE.

Wydarzenia zgłaszane przez Beneficjentów do Dni Otwartych muszą być zaplanowane jedynie w formule hybrydowej. Co to oznacza? Decyzję o otwarciu projektów pozostawiamy Państwu, oczywiście biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiczną w kraju. Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji. Dlatego też liczymy na Państwa zaangażowanie przy tegorocznej edycji. W ramach DOFE, jeśli sytuacja na to pozwoli, mogą Państwo zaproponować udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub zorganizować dodatkowe wydarzenie.

Beneficjenci przesyłają swoje zgłoszenia do udziału w Dniach Otwartych za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Ponadto każdy region posiada „Koordynatora programowego” właściwego ze względu na województwo, w którym realizowany jest projekt. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące zgłoszeń to zachęcamy do wysyłania ich na adres dniotwarte@lubelskie.pl lub zadania ich telefonicznie pod numerem 81 44 16 771.

Wszystkie wydarzenia, które zostaną zakwalifikowane do udziału w Dniach Otwartych, zostaną opublikowane na stronie internetowej dniotwarte.eu

mat.lubelskie.pl

Translate »